Home2024-05-18T14:50:44+00:00

Džiu-džitsu nodarbības Rīgā

Kas ir džiu-džitsu?

Džiu-džitsu (džu-džutsu) – japāņu cīņas māksla, kas ietver sitienus, metienus, sāpju paņēmienus un kaujas tehnikas ar ieročiem. Džiu-džitsu nodarbībās māca ne tikai pašaizsardzību, bet arī lieliski attīsta koordināciju, izturību un pārliecību par sevi.

Jujutsu.lv džiu-džitsu

Jujutsu.lv klubs pastāv kopš 2008. gada. Mēs praktizējām tā dēvēto kaujas džiu-džitsu. Paralēli tam mēs apgūstam arī tradicionālo džiu-džitsu, kā arī boksa, grappling un citu cīņu tehnisko arsenālu. Mēs aktīvi piedalāmies citu cīņas klubu organizētajos pasākumos, kā arī paši organizējām dažādus kursus un seminārus. Mūsu klubs ir Latvijas Džiu-Džitsu Federācijas biedrs.

Instruktori

Dmitrijs Pudovs, 7. dans džiu-džitsu, violetā josta brazīļu džiu-džitsu

2014. gadā Dmitrijs ieguva Latvijas Džiu-džitsu Federācijas labākā instruktora titulu. Paralēli kaujas un brazīļu džiu-džitsu, viņš ir apguvis džudo, boksa, kombatan un citu cīņas veidu paņēmienus.

Dmitrijs nodarbojas arī ar žonglēšanu un uguns šovu veidošanu. Viņš ir projekta Fire Spirit aizsācējs un vadītājs.

Ojārs Stūre3. dans džiu-džitsu

Nodarbību saraksts

Nodarbības tiks pārtraukti no 01.06.2024.

BUJ

Uzsākt treniņus var jebkurā laikā, visā gada garumā. Pirms lūgums brīdināt treneri pa tālruni +371 29503447 (Dmitrijs). Pirmā nodarbība ir bezmaksas.

Iepriekšēja pieredze noteikti noderēs, taču tā nav obligāta. Jūs varat droši sākt nodarboties bez jebkādas pieredzes.

Treniņiem ir nepieciešams gi (reizēm sauks par “kimono”), kā arī  sporta tērps, kas ir paredzēts nodarbībām telpās. Noderēs arī čības ērtākai nokļūt no ģērbtuves līdz tatami un atpakaļ. Trenēties var ar basām kājām vai cīņas apavos (reizēm sauktas par “barcovkām). Staigāt pa tatami ar apaviem ir aizliegts!

Mūsu klubs trenē tikai pieaugušos, līdz ar to ieteicamais minimālais vecums ir 16 gadi. Maksimālajam vecumam ierobežojumu nav – viss atkārīgs no Jūsu vēlmes iesaistīties.

Kontakti

Messenger
Piezvanīt
Go to Top